مقصر تصادف در هنگام دور زدن

 

احمدرضا ثقفی: سلام! بنده سر یه کوچه ای در بغل خیابان اصلی ایست کامل کردم . دنده یک گذاشتم حدود ۱۰ سانتی متر با فرمان کاملا صاف به حرکت کردم تا وارد کوچه که سمت راست بود شوم . در همین لحظه خودرو دیگر از خیابان اصلی خواست با سرعت وارد کوچه شود ( از منطقه کور من از چپ به راست پیچید) و در عقب ماشین ایشون به لبه سپر جلو ماشین من سمت شوفر مالیده شد ، آیا مقصر منم؟

پاسخ: اگر شما در کوجه بوده اید و صاف هم بوده اید ایشان صد در صد مقصر است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.