مقصر تصادف فرعی به اصلی

 

سلام وقتتون بخیر! برای مشاوره و کارشناسی تصادف مزاحمتون شدم. جناب من دیروز صبح تصادف داشتم . ماشینم سمند سورن هستش در خیابان اصلی در حال حرکت بودم که خودرو مزدا ۳  از فرعی به خیابان اصلی بدون توقف وارد شد . خیابان اصلی دو طرفه بود و بنده تا حدودی به سمت مخالف انحراف داشتم. افسر که اومد  ، بنده رو  به خاطر انحراف به چپ مقصر دونست و  به مسئله حق تقدم و ورود از فرعی به اصلی توجهی نکرد‌. اینم فیلم دوربین مدار بسته است از تصادف! با توجه به فیلم و انحراف به چپ بنده و قانون حق تقدم و ... مقصر کیست؟ اینم گزارش پلیس؟

پاسخ: طبق ماده 138 آئین نامه راهنمایی و رانندگی ایشان مقصر است. اگر در خیابان اصلی خط کشی موجود باشد شما طبق ماده 119 صد در صد مقصرید. . اگر خط کشی نداشته باشد به نظر من 50 50 است و بهتر است به شورای حل اختلاف شکایت کنید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر