مقصر تصادف فرعی به اصلی

 

سلام وقتتون بخیر! برای مشاوره و کارشناسی تصادف مزاحمتون شدم. جناب من دیروز صبح تصادف داشتم . ماشینم سمند سورن هستش در خیابان اصلی در حال حرکت بودم که خودرو مزدا ۳  از فرعی به خیابان اصلی بدون توقف وارد شد . خیابان اصلی دو طرفه بود و بنده تا حدودی به سمت مخالف انحراف داشتم. افسر که اومد  ، بنده رو  به خاطر انحراف به چپ مقصر دونست و  به مسئله حق تقدم و ورود از فرعی به اصلی توجهی نکرد‌. اینم فیلم دوربین مدار بسته است از تصادف! با توجه به فیلم و انحراف به چپ بنده و قانون حق تقدم و ... مقصر کیست؟ اینم گزارش پلیس؟

پاسخ: طبق ماده 138 آئین نامه راهنمایی و رانندگی ایشان مقصر است. اگر در خیابان اصلی خط کشی موجود باشد شما طبق ماده 119 صد در صد مقصرید. . اگر خط کشی نداشته باشد به نظر من 50 50 است و بهتر است به شورای حل اختلاف شکایت کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/