مقصر تصادف فرعی به اصلی

 

سلام وقتتون بخیر! برای مشاوره و کارشناسی تصادف مزاحمتون شدم. جناب من دیروز صبح تصادف داشتم . ماشینم سمند سورن هستش در خیابان اصلی در حال حرکت بودم که خودرو مزدا ۳  از فرعی به خیابان اصلی بدون توقف وارد شد . خیابان اصلی دو طرفه بود و بنده تا حدودی به سمت مخالف انحراف داشتم. افسر که اومد  ، بنده رو  به خاطر انحراف به چپ مقصر دونست و  به مسئله حق تقدم و ورود از فرعی به اصلی توجهی نکرد‌. اینم فیلم دوربین مدار بسته است از تصادف! با توجه به فیلم و انحراف به چپ بنده و قانون حق تقدم و ... مقصر کیست؟ اینم گزارش پلیس؟

پاسخ: طبق ماده 138 آئین نامه راهنمایی و رانندگی ایشان مقصر است. اگر در خیابان اصلی خط کشی موجود باشد شما طبق ماده 119 صد در صد مقصرید. . اگر خط کشی نداشته باشد به نظر من 50 50 است و بهتر است به شورای حل اختلاف شکایت کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر