دیه جراحت حارصه شانه

 

سارا محمدی: سلام! می خواستم مبلغ دیه رو برایم حساب کنید ؟

1.     ارش خونریزی تحت ملتحمه چشم چپ به میزان سه دهم

2.     ارش جراحت حارصه شانه چپ پهلوی چپ و راست به میزان یک و نیم در صد

3.     ارش خونریزی نسج مغزی که در داخل بطن های برای خارج کردن هماتوم تحت عمل جراحی کرانیوتومی به میزان هشت در صد دیه کامل انسان تعیین می گردد؟

پاسخ به سوال فوق به شرح زیر است:

1.     990 هزار تومان

2.     4 میلیون و 950 هزار تومان

3.     26 میلیون و 400 هزار تومان

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/