شکایت از پلیس

 

سجاد قاسمی زاده: سلام خسته نباشید! من چند روز پیش یه تصادف داشتم که به این صورت بود: مامور کلانتری سوییچ منو بر داشت و من داخل خودرو پشت فرمان بودم که سربازش در پشت راننده رو باز کرد که سوار شود. در این موقع در ماشین به یک ماشین اوپتیما خورد که به اندازه یک کف دست سر گلگیر سمت شاگرد قسمت عقب اون ماشین فرو رفتگی تصادف داشت و حالا نه کروکی کشیدیم نه افسر راهنمایی آمد سر صحنه! حالا او راننده اوپتیما میگه که باید افت قیمت بهم بدید .من بهش گفتم که من درو باز نکردم و سرباز کلانتری باز کرده ولی راننده میگه که من شکایت می کنم با نظر شما چکار باید بکنیم؟

پاسخ: البته می توانید کلا منکر شوید ولی کار خوبی نیست. چون خودروی شما بوده است شما مسئول هستید. البته توجه داشته باشید شما هم می توانید از سرباز کلانتری شکایت کنید منتها با تماس با 197

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.