شکایت از پلیس

 

سجاد قاسمی زاده: سلام خسته نباشید! من چند روز پیش یه تصادف داشتم که به این صورت بود: مامور کلانتری سوییچ منو بر داشت و من داخل خودرو پشت فرمان بودم که سربازش در پشت راننده رو باز کرد که سوار شود. در این موقع در ماشین به یک ماشین اوپتیما خورد که به اندازه یک کف دست سر گلگیر سمت شاگرد قسمت عقب اون ماشین فرو رفتگی تصادف داشت و حالا نه کروکی کشیدیم نه افسر راهنمایی آمد سر صحنه! حالا او راننده اوپتیما میگه که باید افت قیمت بهم بدید .من بهش گفتم که من درو باز نکردم و سرباز کلانتری باز کرده ولی راننده میگه که من شکایت می کنم با نظر شما چکار باید بکنیم؟

پاسخ: البته می توانید کلا منکر شوید ولی کار خوبی نیست. چون خودروی شما بوده است شما مسئول هستید. البته توجه داشته باشید شما هم می توانید از سرباز کلانتری شکایت کنید منتها با تماس با 197

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر