اعتراض به کروکی تصادف

 

من در حال دور زدن بودم با توجه به فیلم ارسالی که با خودروی عقبی تصادف کردم و افسر من را مقصر قطعی تشخیص داد. به نظرتون اعتراض بزنم یا نه؟ مبلغ کارشناس برای اعتراض ،چقدرِ و اعتراض زدن چقدر زمان میبره تا کارشناس بفرستند؟

1.     اگر به سمت شاگرد زده اند شما صد در صد مقصرید چون انحراف از مسیر شما قطعی است و ایشان تقصیری ندارد حتی اگر سرعت بالا داشته باشد .اگر از پشت زده باشد ایشان صد در صد مقصر است. اگر از سمت راننده زده باشند باز هم ایشان مقصر است.

2.     می توانید از طریق دفاتر الکترونیک قضایی شکایت کنید یا مستقیما به شورای حل اختلاف مراجعه کنید. هزینه شکایت به همراه نظریه کارشناسی حدود 300 هزار تومان است. معمولا 1ماه بشتر طول نمی کشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.