بررسی حادثه ناشی از کار در کمیسیون پزشکی

 

نوری: سلام خسته نباشید! سوالی درمورد کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی داشتم. یکی از آشنایان در حادثه کار دچار صدمه شده است و بعد از گذشت طول درمان برای شرکت در کمیسون اقدام کرده است. در گواهی پزشک معالج نوشته قادر به انجام کار سنگین نمی باشد و درمان خاتمه یافته است و در فرم مخصوص تامین اجتماعی نوشته درمان خاتمه یافته است. آیا برای کمیسون قابل قبول است که در جلسه شرکت کند. یا باید پزشک می نوشت کار افتاده می باشد. لطفا راهنمای کنید.ممنون ! خسته نباشید؟

پاسخ: بله . همین کافی است . چون حادثه ناشی از کار است همان خاتمه درمان کافی است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.