بیمه من پرداخت نشده است؟

 

مهدی سعادتی: سلام! بنده از تاریخ 1/7/99 در واحد صنفی مشغول کار شدم. بازرس تایید کرده و پرونده 28/11 تکمیل شده و فقط برج 9 و10 برای من بیمه رد شده است. برج 7 و 8 من چی می شود؟

پاسخ:باید از اولین روز کاری بیمه تان پرداخت شود. اگر پرداخت نشد بهتر است با کارفرما صحبت کنید . اگر قبول نکردند می توانید با شعبه بیمه تان صحبت کرده و درخواست تعیین حق بیمه و دریافت ان از کارفرمایتان کنید. اگر باز هم نشد تنها راهی که دارید شکایت به اداره کار است. حالا یا همین الان می توانید این کار را انجام دهید که توصیه نمی کنم و یا اینکه می توانید به بعد از پایان کارتان در این محل واگذار کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.