بیشترین حق بیمه ای که می توان به تامین اجتماعی پرداخت کرد؟

 

محمدی: بنده در یک شرکت خصوصی با پایه حقوق ۵ میلیون و پانصد هزار تومان مشغول به کار هستم. شرکت بخواهد حداکثر حقوق رو برای من در نظر بگیره برای رد کردن بیمه آیا امکان پذیر است و اگر امکان پذیر باشه بنده چقدر باید پرداخت کنم و هزینه شرکت چقدر می شود؟

پاسخ: بستگی به سال بیمه پردازی تان دارد. اگر در سال های آخر باشد تامین اجتماعی به هیچ وجه قبول نمی کند و بهتر است چنین کاری نکنید و تنها مبلغ اندکی در حد 10 درصد افزایش حقوق داشته باشید. اگر در 10 سال آخر بیمه پردازی نباشد مشکلی ندارد. ضما هر مقدار حق بیمه ای پرداخت شود 7 درصد را شما باید پرداخت کنید و 23 درصد مابقی را کارفرما باید پرداخت کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.