معنای محروم از حمایت بیمه ای

 

سلام! من دانشجو هستم و تحت تکفل بیمه پدرم که تامین اجتماعی هست !  اما یه چند وقتی هستش کلا میزنه تو هر سیستمی که از حمایت بیمه محرومم! حتی به شعبه مخصوص بیمه ام هم مراجعه کردم ولی جواب درست و حسابی ندادن! الان باید چی کار کنم دقیقا؟

پاسخ: احتمالا حق بیمه پدرتان در سیستم ننشسته است. اگر همین مشکل را دیگر اعضای خانواده تان نیز دارند احتمالا مشکل از تاخیر در پرداخت حق بیمه است. اگر دیگر اعضاء خانواده تان این مشکل را ندارند احتمالا سن تان بالای 18 سال است و باید مدارک برای بیمه ببرید. مثلا مدارک تحصیلی ! اگر دانشجو هستید هر سال باید مدارک تحصیلی تان را ارائه کنید و صرفا تا 26 سالگی می توانید بیمه باشید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.