پرداخت اقساطی حق بیمه تامین اجتماعی

 

سلام وقت بخیر ! من روز پنجم هر ماه باید قسط بیمه خدمت سربازی رو پرداخت کنم . تا الان سه قسطشو به موقع پرداخت کردم . ولی این ماه یه مشکلی برام پیش اومد که نتوانستم به موقع پرداخت کنم . امروز یعنی یک روز بعد از تاریخ تعیین شده خواستم پرداخت کنم که متاسفانه چندین بار از طریق خود پرداز  سعی کردم ولی نتوانستم پرداخت کنم . برایم نوشت اطلاعات صحبح نم یباشد . خواهشا راهنمایی کنید . چکار باید بکنم . ممنون؟

پاسخ: باید به شعبه بیمه مراجعه کنید و جریمه تان را پرداخت کنید. تازه شانس بیاورید دوباره قسط بندی نکنند. کل قسط بندی تان باطل شده است. نباید حتی در یک قسط تاخیر داشته باشید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/