هزینه بیمه تامین اجتماعی در سال 1400

 

توحید: سلام خسته نباشید! من تقریبا ۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم.  ۲ سال آن را کارگر بودم و ۳ سال آن را شخصی یعنی بصورت  خویش فرما می ریزم. با توجه به افزایش ۳۹ درصدی حقوق کارگران هزینه بیمه ماهیانه من از ۶۱۵ هزار تومن در سال ۱۴۰۰ تقریبا به یک میلیون تومن تغییر می کند . بنده مستاجرم و مغازه و انباری همه چیه من اجاره ای است. قادر به پرداخت هزینه یک میلیون در ماه نیستم و سنگینی این بیمه روی دوشم مرا بسیار اذیت می کند. من می خواهم هم سابقه کار داشته باشم و هم بتوانم از دفترچه تامین اجتماعی در درمانگاه استفاده کنم خواهشا راهنمایی کنید راهکار چیست؟

درضمن متاهل هستم و بچه دارم. بابت اجاره منزل ۵۰۰،  اجاره مغازه یک میلیون و مغازه ۱۵۰۰۰۰۰ تومن اجاره می دهم . بماند که هزینه رهن هم پرداخت می کنم. خواهشا راهنمایی کنید؟

پاسخ: خودتان را بیمه حرف و مشاغل 12 درصد کنید . البته برای هر دفترچه اش باید جداگانه هزینه ای حدود 60 هزار تومان بپردازید. اینجوری کمی ارزان تر در می آید. ولی حمایت ازکارافتادگی و فوت قبل از بازنشستگی را نخواهید داشت. فعلا این کار تنها راهی است که می توانم به شما پیشنهاد دهم.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر