هزینه بیمه تامین اجتماعی در سال 1400

 

توحید: سلام خسته نباشید! من تقریبا ۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم.  ۲ سال آن را کارگر بودم و ۳ سال آن را شخصی یعنی بصورت  خویش فرما می ریزم. با توجه به افزایش ۳۹ درصدی حقوق کارگران هزینه بیمه ماهیانه من از ۶۱۵ هزار تومن در سال ۱۴۰۰ تقریبا به یک میلیون تومن تغییر می کند . بنده مستاجرم و مغازه و انباری همه چیه من اجاره ای است. قادر به پرداخت هزینه یک میلیون در ماه نیستم و سنگینی این بیمه روی دوشم مرا بسیار اذیت می کند. من می خواهم هم سابقه کار داشته باشم و هم بتوانم از دفترچه تامین اجتماعی در درمانگاه استفاده کنم خواهشا راهنمایی کنید راهکار چیست؟

درضمن متاهل هستم و بچه دارم. بابت اجاره منزل ۵۰۰،  اجاره مغازه یک میلیون و مغازه ۱۵۰۰۰۰۰ تومن اجاره می دهم . بماند که هزینه رهن هم پرداخت می کنم. خواهشا راهنمایی کنید؟

پاسخ: خودتان را بیمه حرف و مشاغل 12 درصد کنید . البته برای هر دفترچه اش باید جداگانه هزینه ای حدود 60 هزار تومان بپردازید. اینجوری کمی ارزان تر در می آید. ولی حمایت ازکارافتادگی و فوت قبل از بازنشستگی را نخواهید داشت. فعلا این کار تنها راهی است که می توانم به شما پیشنهاد دهم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر