بازنشستگی با 42 سال سن و 20 سال سابقه

 

سارا دهقان: سلام وقت بخیر! من ۴۲ سال سن دارم و ۱۷ سال و ۷ ماه سابقه بیمه که نه سال و نیم از سابقه متعلق به شرکتی است که شامل سختی کار می شد و یک سال بیمه بیکاری و مابقی بیمه قالیبافی ومدت سه ماه هست که در شرکتی هم کار و هم بیمه ام رد می شود و همزمان بیمه قالیبافی را ادامه داده ام و با سختی کارم موافقت شده است. می خواستم ببینم می شود جز سوابقم که با ۲۰ سال و ۴۲ سال بازنشسته شوم!

به نظرتون باز هم بیمه قالیبافی را می شود رد کرد! نمیدانم چه باید کنم وحقوق حداقل چقدر می شود؟ منظور از سختی کارم این است که به شرکتم درخواست دادم و گفتند فقط به اندازه ۲۰ سالم پر شود بخرم سختیم را چون بیشتر در حقوقم هیچ تاثیری ندارد. فقط پول بیشتر می خواهد بدهم لطفا من را راهنمایی کنید ممنون؟

پاسخ: شما اگر در شرکتی کار می کنید که مشمول قانون کار می باشد می توانید با 42 سال سن و 20 سال سابقه بازنشست شوید. اگر با 20 سال سابقه می خواهید بازنشسته شوید حقوق تان حداقلی می باشد کفایت می کند. بیمه هایتان به صورت همزمان پرداخت نکنید فایده ای ندارد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/