دریافت مستمری مادر به جای مستمری همسر

 

خانم لعل: با سلام! وقت شما بخير! مادر بزرگم مهرماه فوت شدند و مستمری بگير بودند. پدرم هم بهمن ماه به رحمت خدا رفتند. مستمری بگير هستند ولی با بازنشستگی 10ساله و حقوقشون اگه به مادرم برسه 900تومان ميشه با اين شرايط سخت اقتصادی! آيا امکانش هست حقوق پدرم را  مادرم انصراف بدهند و حقوق مادرشون فعال بشه! خواهرم سرکار نميره و مجرده! حقوق پدرم برایش لحاظ بشه! با تشکر فراوان! ممنون مي شوم راهنمايي کنيد؟

پاسخ: نه متاسفانه! دیوان عدالت اداری در این زمینه رایی صادر کرد و اولویت دریافت مستمری را به مستمری همسر داد. بنابراین با انصراف مستمری مادرتان موافقت می شود ولی مستمری مادرشان را به ایشان نمی دهند. هیچ کاری هم نمی توان کرد چون رای دیوان دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر