دریافت هزینه زایمان

 

سعید خوب بخت: سلام! امروز ۱۲/۱۲/۹۹هست و امروز همسرم زایمان داره و بیمه من قطع می باشد. به دلیل این که شرکت فعلی برای جایگاه سی ان جی که کار می کنم کد کارگاه نگرفته اما زمانی که کد کارگاه بگیره بیمه از ۲۲بهمن ماه که شروع به کار کردم وصل میشه؟ و من می توانم اقدام کنم برای بیمه که مابه اتفاوت هزینه ای رو که کردم از بیمه بگیرم؟ ممنون می شوم از راهنماییتون؟

پاسخ: بله می توانید . اگر بیمه تان رد زمان زایمان اعتبار داشته باشد و از نوع کارگری کارفرمایی باشد می توانید مابه التفاوت هزینه را بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/