افزایش سن بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 

ریحانه: سلام ! اگر قانون 20ساله کار سخت تغییر به 25سال بکند کسی که17سال سابقه کار سخت دارد باید تا 25 سال کار کند یا کمتر؟ ممنون می شوم اگر جواب بدهید؟

پاسخ: فعلا که چنین قانونی تغییر نکرده است. البته زمزمه های آن شنیده می شود! اگر فرضا بخواهد چنین اتفاقی بیفتد روال اینگونه است که در یک دوره زمانی 5 ساله یا 10 ساله چنین اتفاقی بیفتد. مثلا هر سال 6 ماه یا یک سال به سابقه مورد نیاز برای مشاغل سخت و زیان آور اضافه شود. بستگی دارد شما در کدام سال سابقه تان تکمیل شود؟ مثلا ممکن است با 20 سال بازنشسته شوید یا 22 سال یا 23 سال یا حتی 25 سال. بستگی به این دارد که آیا این قانون اصلاح گردد و دوره زمانی تغییر قانون چند ساله باشد.

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر