مبلغ حق بیمه شغل تراشکاری

 

مجتبی هنری: ما یک واحد تراشکاری هستیم و از برج 4 سال 99 لیست بیمه رد می کنیم. الان رفتم مفاصا حساب بگیرم میگه شما 5 میلیون جریمه دارید. پرسیدم برای چی؟ میگه شما حق بیمه تون رو کم ریختید و کمک هزینه دولت که برای تراشکاری هست به شما تعلق نمی گیرد؟! شما حق بیمه کارگر ساده را نباید بریزین تراشکاری حق بیمه اش بیشتر است؟! سوال من این است که آیا درست میگه؟ باید ما حق بیمه بیشتری پرداخت می کردیم؟ و اینکه ما از کجا باید اطلاع می داشتیم که فرق می‌کند؟ با تشکر؟

پاسخ:حق بیمه تراشکار 1.3 برابر حداقل حق بیمه است و بیمه درست گفته است. کمک دولت هم ندارد. خود بیمه باید حق بیمه شما را بررسی می کرد و حق بیمه بعد از 6 ماه قطعی می شود. 5 میلیون کمی زیاد است و بهتر است به هیات بدوی تشخیص مطالبات سازمان در همان شعبه بیمه اعتراض بزنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر