مبلغ حق بیمه شغل تراشکاری

 

مجتبی هنری: ما یک واحد تراشکاری هستیم و از برج 4 سال 99 لیست بیمه رد می کنیم. الان رفتم مفاصا حساب بگیرم میگه شما 5 میلیون جریمه دارید. پرسیدم برای چی؟ میگه شما حق بیمه تون رو کم ریختید و کمک هزینه دولت که برای تراشکاری هست به شما تعلق نمی گیرد؟! شما حق بیمه کارگر ساده را نباید بریزین تراشکاری حق بیمه اش بیشتر است؟! سوال من این است که آیا درست میگه؟ باید ما حق بیمه بیشتری پرداخت می کردیم؟ و اینکه ما از کجا باید اطلاع می داشتیم که فرق می‌کند؟ با تشکر؟

پاسخ:حق بیمه تراشکار 1.3 برابر حداقل حق بیمه است و بیمه درست گفته است. کمک دولت هم ندارد. خود بیمه باید حق بیمه شما را بررسی می کرد و حق بیمه بعد از 6 ماه قطعی می شود. 5 میلیون کمی زیاد است و بهتر است به هیات بدوی تشخیص مطالبات سازمان در همان شعبه بیمه اعتراض بزنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/