پرداخت حق بیمه سال های قبل به نرخ روز

 

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید! ببخشیدمن یه سوال داشتم. من همسرم بیمه تامین اجتماعی دارد ولی دربین سالهایی که بیمه بوده بعضی ازسالهاپرداخت نشده است و یا اینکه درسال بعضی از ماهها بیمه رد نشده است. می خواستم بپرسم سال‌های پرداخت نشده را می توانم خودمون پرداخت کنیم که به سابقه بیمه اضافه بشود یا نه؟ اگر میشه هزینه چه جوری هستش؟ ممنون ازپاسخگوییتون؟

پاسخ: نه نمی توانید . اول باید از اداره کار رای بگیرید. یعنی بر علیه کارفرما شکایت کنید و رای پرداخت حق بیمه بگیرید. بعد رای را به تامین اجتماعی ببرید و تائیدیه آن را بگیرید. اگر تائید شود معمولا دو برابر حداقل حق بیمه به نرخ روز به عنوان حق بیمه هر ماه سال های قبل محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/