قرارداد بیمه زنان خانه دار

 

وارتانیان: سلام! من سه بار قرارداد بیمه اختیاری بستم در بیمه و در سال ۹۵ قرارداد تمام شده است. در ایران نیستم! آیا می توانم ادامه بدهم پرداخت های بیمه را! من بیمه ۱۲درصدی خانه داری را پرداخت کردم با دفترچه اما الان دفترچه نمی خواهم.آیا وکالت بدهم به خانواده ام می‌توانند به جای من قرارداد بنویسند با بیمه؟

پاسخ: بله! می توانید به اعضای خانواده و یا هر شخص دیگری وکالت بدهید تا قرارداد جدید بیمه حرف و مشاغل آزاد ، بیمه زنان خانه دار و یا بیمه اختیاری منعقد کنند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/