مدت زمان پرداخت حق بیمه اختیاری

 

فرج قره داغی: من بیمه اختیاری هستم و تا آخر برج ۹ تمام مبلع را واریز کردم و درخواست برگه بابت ۳ ماه نمودم که باید تا آخر برج ۱۲ واریز کنم ولی در سایت درج شده مهلت سپری شده و تامین اجتماعی لغو کرده وبیان می کند باید دوباره قرار داد ببندم؟

پاسخ: احتمالا مبلغ قبلی را تا آخرین مهلت ذکر شده پرداخت نکردید. اگر در زمانش پرداخت کرده باشید مشکلی نیست و می توانید به شعبه مراجعه کرده و مدارک پرداخت تان را ارائه کنید. اگر در زمان مربوطه پرداخت نکرده باشید چاره ای نیست و باید دوباره قرارداد جدید ببندید. البته نیاز به انجام معاینات و آزمایشات نیست.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/