آیا می توان بعد از سازش برای افت قیمت شکایت کرد؟

 

محمد: سلام شبتون بخیر! یه سوال داشتم خدمتتون! من دیشب تصادف کردم و مقصر شناخته شدم. تو برگ اعلام سازش تصادف که پلیس بهمون داده کسی که مقصر نیست نگفت که افت قیمت ماشینشو می خواد. خواستم ببینم الان بااینکه توی برگه سازش پلیس نگفته افت قیمت میخواد میتونه شکایت کنه وافت قیمت بگیره ؟ درضمن ایشون بیمه بدنه هم داره! آیا بیمه بدنه افت قیمش رو می دهد؟

پاسخ: ایشان می تواند شکایت کند و ربطی به نوشتن در برگه سازش ندارد. ضمنا بیمه بدنه خسارتش را جبران می کند ولی مبلغی بابت افت قیمت نمی دهد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/