شکایت برای دریافت حقوق از کارفرما

 

محمدرضا رضایی: سلام! از تیر ۹۸ تا اسفند ۹۸ در شرکتی مشغول به کار بودم (بدون قرارداد) که ھفتہ آخر سال یک برگہ تسویہ حساب بہ من دادن و گفتن امضا کن اگہ امضا می کردم بہ ایں معنی بود کہ عیدی۔ حق سنوات و ... را گرفتم ولی من امضا نکردم. به خاطر ھمین مسئلہ علاوہ بر ندادن عیدی و حق سنوات مقداری از حقوقم را ھم ندادند. آیا می توانم بابت ندادن عیدی و حق سنوات و بیمه از کارفرما شکایت کنم؟ البتہ بیمه را خودم با ھزینه شخصی پرداخت کردم ممنون؟

پاسخ: البته امضاء کردن هم زیاد اهمیتی نداشت و در صورت شکایت ایشان باید مدارک پرداخت ارائه کند.بابت تمامی موارد فوق می توانید شکایت کنید و ایشان باید حق بیمه شما را نیز پرداخت می کرد. شما باید صرفا مدارک مکتوب برای اثبات کارکرد خود داشته باشیدمانند پرینت حسابی که حقوق تان به حساب واریز می شده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/