سن بازنشستگی در تامین اجتماعی

 

فرشاد بهادری نژاد: سلام!  جانباز 20 درصد هستم. 18 ماه خدمت داوطلب در جبهه، دو سال سربازی! 13 سال بیمه ! آیا می توانم خود اشتغالی در مهندسی داشته باشم و شرایط بازنشتگی برای من چی هست ؟

پاسخ: منظورتان را زا خود اشتغالی نفهمدیم. با این سابقه باید سن تان مشخص باشد تا بتوانم بگویم بازنشسته می شوید یا نه ! ضمنا تامین اجتماعی خدمات خاصی به جانبازان در زمینه تامین اجتماعی نمی دهد اگر بیمه تان تامین اجتماعی است. صندوق های دیگر قوانین خاص خود را دارند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/