شکایت به دیوان به علت تاخیر در استخدام

 

مهدی: با سلام! من در سال ۷۳ بورسیه یکی از وزارت خانه ها بودم. به خاطر مشکلات، درسم در سال ۸۴ تمام شد. از آن تاریخ برای استخدام مراجعه کردم که کارشکنی کردند. درسال ۹۸ استخدام رسمی شدم، هیچ سابقه بیمه ندارم. با توجه به اینکه ردیف استخدامی داشتم واستخدامم تکردند می توانم شکایت کنم دیوان برای گرفتن سنوات بیمه از تاریخ مراجعه من برای استخدام! همه مدارک را هم دارم؟! ممنون می شوم پاسخ دهید؟

پاسخ: شکایت که می توانید بکنید ولی بعید می دانم به نتیجه برسید. بستگی به تعهدات رسمی بورس شدن شما دارد. آیا این تعهد وجود داشته است که بعد از پایان تحصیلات جذب شوید. اگر چنین تعهدی به صورت مکتوب و یا درج در روزنامه معتبر وجود داشته است شاید بتوانید به نتیجه برسید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر