شکایت به دیوان به علت تاخیر در استخدام

 

مهدی: با سلام! من در سال ۷۳ بورسیه یکی از وزارت خانه ها بودم. به خاطر مشکلات، درسم در سال ۸۴ تمام شد. از آن تاریخ برای استخدام مراجعه کردم که کارشکنی کردند. درسال ۹۸ استخدام رسمی شدم، هیچ سابقه بیمه ندارم. با توجه به اینکه ردیف استخدامی داشتم واستخدامم تکردند می توانم شکایت کنم دیوان برای گرفتن سنوات بیمه از تاریخ مراجعه من برای استخدام! همه مدارک را هم دارم؟! ممنون می شوم پاسخ دهید؟

پاسخ: شکایت که می توانید بکنید ولی بعید می دانم به نتیجه برسید. بستگی به تعهدات رسمی بورس شدن شما دارد. آیا این تعهد وجود داشته است که بعد از پایان تحصیلات جذب شوید. اگر چنین تعهدی به صورت مکتوب و یا درج در روزنامه معتبر وجود داشته است شاید بتوانید به نتیجه برسید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/