فهمیدن عنوان شغلی در لیست بیمه تامین اجتماعی

 

حسن ته بندی: با سلام! بنده از سال 78 تا 91 در وزارت دفاع صنایع شهید محلاتی مشغول به خدمت بوده ام ولی در لیست بیمه عنوان شغلی من درج نشده است. لطفا جهت اطلاع بنده از عنوان شغلی خودم بنده را راهنمایی فرمایید؟

پاسخ: برای این کار اگر حق بیمه تان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز می شده است بهتر است از طریق کارگزاری شعبه بیمه تان پرینت سابقه بگیرید. در پرینت سابقه بیمه که تلفیقی نباشد عنوان شغلی تان نمایش داده می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/