محاسبه دیه سوختگی صورت

 

فرشید: ببخشید! کارگر کارخانه ما در حدود ۱۴ سال پیش بر اثر یک اتفاق دچار سوختگی یک طرفه صورت شد.الان که می خواهد بازخرید بشه درخواست دیه و خسارت کرده است. چه مبلغ بهش تعلق میگیره و کارفرما بابد پرداخت کنه؟

پاسخ: دیه سوختگی صورت بر اثر میزان سوختگی بر حسب جدول والاس و شدت سوختگی دارد. بستگی به درجه سوختگی بین 1 تا 4 و میزتان درصد سطح سوختگی دیه محاسبه می شود. کارفرما متناسب با درصد تقصیر به تشخیص کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری باید دیه پرداخت کند.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/