دریافت سنوات از شرکت دولتی

 

قاصدک: سلام! 27 سال در شرکت دولتی کار می کنم و کارمند رسمی هستم. حق بیمه کامل تا الان پرداخت کردم. بنا به دلایل شخصی مایل نیستم در این شرکت کار کنم. آیا می توانم از این شرکت بیرون بیایم و ادامه بیمه را خودم بپردازم یا از طریق شرکت خصوصی پرداخت کنم؟ چون کارشناسی ارشد دارم تا 35سال بازنشسته بشوم سنوات پایان خدمتم به چه صورت می شود ممنون می شوم اگه راهنمایی بفرمائید؟

پاسخ: بله می توانید و مشکلی ندارد و می توانید تا 35 سال سابقه کار کنید و حق بیمه بدهید. سنوات 27 سالتان را باید از شرکت دولتی بگیرید و مابقی را از هر شرکتی که مشغول به کار شدید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/