محاسبه دیه پارگی مینیسک داخلی زانوی راست

 

امیر کمایستانی: من توی تصادف دچار صدمه شدم و پزشک قانونی این جوابیه رو داد:

1.     کبودی بالای پلک فوقانی چشم چپ

2.     ساییدگی زانوی چپ و راست

3.     پارگی لیگامان متقاطع قدامی و مینیکس داخلی زانوی راست؟ می خواستم بدانم دیه این صدمات چقدر است؟ ممنون می شوم از راهنماییتون؟

پاسخ سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     0.3 درصد دیه کامل معادل 990 هزار تومان

2.     مجموعا 1 درصد دیه کامل معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان

3.     اگر هر دو کامل پاره شده باشند مجموعا 16 درصد دیه کامل دارند معادل 52 میلیون و 800 هزار تومان. اما اگر نسبی پاره شده باشند احتمالا ارش تعلق می گیرد با درصدی کمتر

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/