اثبات کارکرد در تامین اجتماعی

 

محبوبه ک: با سلام! علت خاتمه  کار من اتمام تاریخ قرارداد بوده است. بعد هم از کارفرما شکایت کردم اداره کار! رای هم به نفع من صادر شد. کارفرما وقتی دید باید ۵ ماه (از سال ۹۷ تا ۹۸) به بیمه جریمه بده رفت توسط داور مرضی الطرفین که تو قرارداد کار بود ( وکیل شرکت) رای به دادگاه زد که من ترک کار کردم و اجراییه گرفت. من درخواست ابطال زدم!  حالا ۱ سوال اداره کار خروج من را موجه دانسته ولی اینها یک استشهاد پر کردند که شرکت بخاطر کرونا تعطیل بوده و من به فرد جایگزین آموزش ناقص دادم. اگر بروم بیمه یک گزارش بهم میده که این شرکت فعال بوده؟

پاسخ: استشهاد اهمیت خاصی ندارد. نظر اداره کار و تامین اجتماعی اهمیت بیشتری دارد. معمولا در چنین مواقعی تامین اجتماعی پیگیر پرداخت حق بیمه خود است مگر اینکه پر نشدن سابقه شما باعث شود که بیمه بیکاری پرداخت نکند. تامین اجتماعی معمولا گزارشی بابت فعال بودن شرکت به کسی نمی دهد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/