پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت یکجا

 

سروین حمال زاده: من 27 سال سن دارم و با توجه به این که دو جا کار کردم روی هم یک سال برای من بیمه پرداخت شده است. سوالم اینه آیا امکان خرید بیمه یکجا وجود داره؟ مثلا من حق بیمه 7 سال را یکجا بدهم ولی بازنشسته نشوم و بعد اون باز اگر پول دستم اومد بیمه پرداخت کنم؟؟

پاسخ: نه ! چنین امکانی وجود ندارد. باید متناسب با زمان و کارکردتان حق بیمه پرداخت کنید. حق بیمه یا ماهیانه باید توسط خودتان پرداخت شود یا ماهیانه توسط کارفرما. اگر کارفرما حق بیمه پرداخت نکرد باید با شکایت به اداره کار حق بیمه تان را زنده کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/