ماده 95 قانون تامین اجتماعی به چه معناست؟

 

مجید رای: با سلام! اینجانب خدمت سربازی خود را در 2 بازه سال 73 و 77 و به مدت 21 ماه انجام داده ام. در اواخر سال 76 نیز از شرکتی که در آن بصورت پاره وقت کار می کردم 2 ماه بیمه رد برایم رد شده است. از آبان 78 و یکی دو ماه قبل از پایان خدمت سربازی ام نیز دوباره همان شرکت برایم به مدت 14 سال بیمه رد کرده است. اکنون که برای خرید سابقه خدمتم به شعبه تامین اجتماعی مراجعه و با درخواست آنان به سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده ام ، سایت بعد از ورود اطلاعات به من اعلام می دارد که مشمول شرايط ماده 95 قانون تامين اجتماعي شده ام و به شعبه بیمه ام مراجعه کنم. خواهشمندم راهنمایی بفرمائید ماده 95 دقیقا چه شرایطی دارد. با تشکر؟

پاسخ: شما دیگر نیازی به پرداخت حق بیمه ندارید و باید صرفا درخواست احتساب سابقه سربازی تان را دهید. چون قبل از سربازی سابقه بیمه پردازی داشته اید دیگر نیازی به پرداخت حق بیمه ندارید.

 

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر