حقوق غیر متعارف در تامین اجتماعی به چه معناست؟

 

علیرضا: با سلام و درود! احتراماً اینجانب با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه که سال ۹۹ بیمه بصورت اختیاری با دستمزد ۶ میلیون تومان ۲۷درصد رابه تامین اجتماعی پرداخت کردم. حال امسال در پروژه ای مشغول بکار شدم که قرار شده مبلغ بیمه ام ۱۲میلیون به بیمه ارسال نماید و از طرف درخواست مشاغل سخت وزیان آور دادم و اون هم تایید شده و با این محاسبات دربهمن ۱۴۰۰ با ۳۵ سال وبدون شرط سنی بازنشسته می شوم. سوالم این است که آیا درمحاسبه دستمزد دوسال آخر غیرمتعارف محاسبه می گردد یا چون اختیاری بوده وسال بعد درپروژه بوده مشکل ندارد؟

پاسخ: مشکلی ندارد ولی میانگین 2 سال اخرتان در تعداد سال ها ضرب نمی شود بلکه به صورت جداگانه محاسبه می شود. بنابراین تاثیر چندان زیادی ندارد و کمی حقوق تان زیاد می شود. تازه اگر لیست بیمه تان رد نشود.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/