حقوق غیر متعارف در تامین اجتماعی به چه معناست؟

 

علیرضا: با سلام و درود! احتراماً اینجانب با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه که سال ۹۹ بیمه بصورت اختیاری با دستمزد ۶ میلیون تومان ۲۷درصد رابه تامین اجتماعی پرداخت کردم. حال امسال در پروژه ای مشغول بکار شدم که قرار شده مبلغ بیمه ام ۱۲میلیون به بیمه ارسال نماید و از طرف درخواست مشاغل سخت وزیان آور دادم و اون هم تایید شده و با این محاسبات دربهمن ۱۴۰۰ با ۳۵ سال وبدون شرط سنی بازنشسته می شوم. سوالم این است که آیا درمحاسبه دستمزد دوسال آخر غیرمتعارف محاسبه می گردد یا چون اختیاری بوده وسال بعد درپروژه بوده مشکل ندارد؟

پاسخ: مشکلی ندارد ولی میانگین 2 سال اخرتان در تعداد سال ها ضرب نمی شود بلکه به صورت جداگانه محاسبه می شود. بنابراین تاثیر چندان زیادی ندارد و کمی حقوق تان زیاد می شود. تازه اگر لیست بیمه تان رد نشود.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر