شکایت برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 

محمد دانایی: باسلام وخسته نباشید خدمت کارشناس محترم! خیلی ممنونم بابت راهنمایی شما! خدا خیرتون بده! ببخشید بنده از سال ۹۴ بکار سرایداری ساختمان مشغول هستم و از خانواده شدیدا ناتوان و فقیری هستم. بعد از ۴سال که مرا بیمه نکردند و حقم را درست ندادند گفتند اگر می خواهی اینجا کار کنی باید با هزینه خودت با حقوق خود بیمه خویش فرما و فیش واریزی بیمه ات را هر ماه بیاری تا حقوقت را بگیری؟! بعد از ۲سال من سوال کردم که فیش بیمه ی شخصی من را می خواهید چکار کنید که جوابم را ندادند. دیروز گفتند اگر شما بابت بیمه از ما ادعا کنی اداره کار به نفع ما رای می دهد این واقعا درست است آقای وکیل خیلی ممنون؟

پاسخ: نه درست نیست. شما حتی اگر خودتان حق بیمه را پرداخت کنید باز هم می توانید بابت بیمه شکایت کنید و کارفرما موظف است حق بیمه تان را به سحاب تامین اجتماعی واریز نماید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر