شکایت برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 

محمد دانایی: باسلام وخسته نباشید خدمت کارشناس محترم! خیلی ممنونم بابت راهنمایی شما! خدا خیرتون بده! ببخشید بنده از سال ۹۴ بکار سرایداری ساختمان مشغول هستم و از خانواده شدیدا ناتوان و فقیری هستم. بعد از ۴سال که مرا بیمه نکردند و حقم را درست ندادند گفتند اگر می خواهی اینجا کار کنی باید با هزینه خودت با حقوق خود بیمه خویش فرما و فیش واریزی بیمه ات را هر ماه بیاری تا حقوقت را بگیری؟! بعد از ۲سال من سوال کردم که فیش بیمه ی شخصی من را می خواهید چکار کنید که جوابم را ندادند. دیروز گفتند اگر شما بابت بیمه از ما ادعا کنی اداره کار به نفع ما رای می دهد این واقعا درست است آقای وکیل خیلی ممنون؟

پاسخ: نه درست نیست. شما حتی اگر خودتان حق بیمه را پرداخت کنید باز هم می توانید بابت بیمه شکایت کنید و کارفرما موظف است حق بیمه تان را به سحاب تامین اجتماعی واریز نماید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/