شکایت برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 

محمد دانایی: باسلام وخسته نباشید خدمت کارشناس محترم! خیلی ممنونم بابت راهنمایی شما! خدا خیرتون بده! ببخشید بنده از سال ۹۴ بکار سرایداری ساختمان مشغول هستم و از خانواده شدیدا ناتوان و فقیری هستم. بعد از ۴سال که مرا بیمه نکردند و حقم را درست ندادند گفتند اگر می خواهی اینجا کار کنی باید با هزینه خودت با حقوق خود بیمه خویش فرما و فیش واریزی بیمه ات را هر ماه بیاری تا حقوقت را بگیری؟! بعد از ۲سال من سوال کردم که فیش بیمه ی شخصی من را می خواهید چکار کنید که جوابم را ندادند. دیروز گفتند اگر شما بابت بیمه از ما ادعا کنی اداره کار به نفع ما رای می دهد این واقعا درست است آقای وکیل خیلی ممنون؟

پاسخ: نه درست نیست. شما حتی اگر خودتان حق بیمه را پرداخت کنید باز هم می توانید بابت بیمه شکایت کنید و کارفرما موظف است حق بیمه تان را به سحاب تامین اجتماعی واریز نماید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر