درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی ستون فقرات و بی حسی پا

 

ایمان: با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما بزرگواران عزیز! بنده چندین بار مطرح کردم که در طول۳ سال تحت عمل جراحی دیسک به علت بی حسی و درد خیلی خیلی شدید به دلیل تصادف قرار گرفته ام. بعداز عمل ۴ عفونت بیمارستانی در ناحیه جراحی که ۵۰ روز دربیمارستان بستری شدم و برای خارج کردن عفونت اجبار به عمل۵ شدم. پای چپم بعد از عمل ۵ کامل بی حس وی جورایی فلج شده است. مهره ۵ پیدیف قرارداده پزشکم و ۳و۴و۵ فیوژن شده است. برادر محترم و دوست عزیز! بنده متاهل هستم. با این هزینه های زیاد درمان و زندگی و حتماباید کسی باشد برای انجام کارهایم. پزشکم فرم لاعلاج نوشته است. آیا ازکار افتاده صد در صد می شوم؟و آیا ماده ای است که حقوق کامل بعداز ازکارافتادگی بگیرم؟ممنونم ازشما؟

پاسخ:بیشترین میزان ازکارافتادگی 66 درصد است نه صد در صد. به نظرم ازکارافتادگی می شود. حقوق ازکارافتادگی طبق ماده 111 قانون تامین اجتماعی از حداقل حقوق اعلامی دولت برای آن سال کمتر نیست.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/