درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی ستون فقرات و بی حسی پا

 

ایمان: با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما بزرگواران عزیز! بنده چندین بار مطرح کردم که در طول۳ سال تحت عمل جراحی دیسک به علت بی حسی و درد خیلی خیلی شدید به دلیل تصادف قرار گرفته ام. بعداز عمل ۴ عفونت بیمارستانی در ناحیه جراحی که ۵۰ روز دربیمارستان بستری شدم و برای خارج کردن عفونت اجبار به عمل۵ شدم. پای چپم بعد از عمل ۵ کامل بی حس وی جورایی فلج شده است. مهره ۵ پیدیف قرارداده پزشکم و ۳و۴و۵ فیوژن شده است. برادر محترم و دوست عزیز! بنده متاهل هستم. با این هزینه های زیاد درمان و زندگی و حتماباید کسی باشد برای انجام کارهایم. پزشکم فرم لاعلاج نوشته است. آیا ازکار افتاده صد در صد می شوم؟و آیا ماده ای است که حقوق کامل بعداز ازکارافتادگی بگیرم؟ممنونم ازشما؟

پاسخ:بیشترین میزان ازکارافتادگی 66 درصد است نه صد در صد. به نظرم ازکارافتادگی می شود. حقوق ازکارافتادگی طبق ماده 111 قانون تامین اجتماعی از حداقل حقوق اعلامی دولت برای آن سال کمتر نیست.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر