محاسبه پایه سنوات سالیانه

 

بهمن بیات: سلام! در مورد پایه سنوات تجمیعی یه توضیحی می فرمایید؟ الان برای مثال پایه سنوات پارسال ۱۰۰ تومان و امسال ۱۴۰تومانه. من با دوسال ( دو سالم تموم شده) سابقه باید ۲۴۰ تومن پایه سنوات بگیرم؟

پاسخ:مبلغ پایه سنوات پارسال جزء حقوق پایه یا مبنای سال قبل تان می شود و مشمول افزایش سالیانه. شما صرفا پایه سنوات با 2 سال سابقه را باید به حقوق افزایش یافته امسال تان اضافه کند. این مبلغ نیز براساس گروه شغلی مشخص می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/