حقوق و مزایای پرسنل بازنشسته بعد از اشتغال مجدد

 

هادی نویدی : با درود! اینجانب بازنشسته تامین اجتماعی هستم ؛ مدت 6 سال است که برای شرکتی بعنوان انبار دار کار می کنم ؛قراردادی بلحاظ قرارداد کار بین ما بسته نشد ؛ فقط کارفرما برگه ای را تحت عنوان تفاهم نامه امانتداری به من داد و درخواست کرد تا امضا کنم و چک ضمانت امانتداری به مبلغ 50 میلیون تومان از من گرفت ؛حقوق هم تفاهمی ؛برگه ای هم به من داد که در آن نوشته شده بود در هنگام تسویه حساب احتمالی در تاریخ ...........من تمام مطالبات خود را از حقوق و عیدی و بن کارگری و سنوات را دریافت کرده ام ؛البته من این برگه را امضا نکردم ؛ حال سوال من اینست : آیا من می توانم با توجه به بازنشسته بودنم ؛درخواست پرداخت سنوات کنم ؟ البته ایشان می گوید سنوات به من تعلق نمی گیرد .با تشکر؟

پاسخ: پرداخت سنوات حق قانونی شماست و ربطی به بازنشسته بودن شما ندارد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/