حقوق و مزایای پرسنل بازنشسته بعد از اشتغال مجدد

 

هادی نویدی : با درود! اینجانب بازنشسته تامین اجتماعی هستم ؛ مدت 6 سال است که برای شرکتی بعنوان انبار دار کار می کنم ؛قراردادی بلحاظ قرارداد کار بین ما بسته نشد ؛ فقط کارفرما برگه ای را تحت عنوان تفاهم نامه امانتداری به من داد و درخواست کرد تا امضا کنم و چک ضمانت امانتداری به مبلغ 50 میلیون تومان از من گرفت ؛حقوق هم تفاهمی ؛برگه ای هم به من داد که در آن نوشته شده بود در هنگام تسویه حساب احتمالی در تاریخ ...........من تمام مطالبات خود را از حقوق و عیدی و بن کارگری و سنوات را دریافت کرده ام ؛البته من این برگه را امضا نکردم ؛ حال سوال من اینست : آیا من می توانم با توجه به بازنشسته بودنم ؛درخواست پرداخت سنوات کنم ؟ البته ایشان می گوید سنوات به من تعلق نمی گیرد .با تشکر؟

پاسخ: پرداخت سنوات حق قانونی شماست و ربطی به بازنشسته بودن شما ندارد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر