کسر حق بیمه مقطوع توسط شرکت بیمه دی

 

مهدی احمدی: با سلام! ما یک شرکت خدمات بیمه ای هستیم زیر نظر بیمه دی که بعضی از کارهای شرکت بیمه دی را انجام می دهیم و در مقابل از بیمه دی کارمزد برای صدور بیمه نامه دریافت می‌کنیم و میشه درآمد شرکت ما؟! آیا ما باید بریم از تامین اجتماعی کد پیمان بگیریم و در مقابل دریافت کارمزد به بیمه دی مفاصا حساب بدهیم؟ جدیدا از این ماه بیمه دی 5 درصد از کارمزد ما را کم می‌کنه که تا حالا این روال نبوده است. ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: کسر 5 درصد مشابه مبلغی است که کارفرمایان بابت مفاصا حساب تامین اجتماعی از پیمانکاران کسر می کنند. البته من شخصا تا به حال ندیده ام که فعالیت های صدور بیمه نامه های بیمه تجاری مشمول کسر حق بیمه مقطوع گردد. چرا خودتان از شرکت نمی پرسید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر