پرداخت حق بیمه سال های گذشته

 

مهدی اسدی: با سلام!  در سنوات قبل در برخی از ماهها برای من کسری بیمه رد شده است. می خواستم بپرسم امکان پرداخت هزینه کسری بیمه شامل سنوات قبل هم میشه یا فقط قرارداد برای سالهای آتی بسته می شود؟ ممنون بابت راهنماییتون؟

پاسخ: بله می شود. اگر کمتر از 6 ماه گذشته باشد کارفرمایتان می تواند درخواست اصلاح لیست بیمه دهد و اگر بیش از 6 ماه گذشته باشد صرفا با شکایت به اداره کار می توانید رای بگیرید و سپس حق بیمه توسط کارفرما پرداخت شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/