تامین اجتماعی مقداری از سابقه مشاغل سخت را نپذیرفته است؟

 

احمد میرزایی: سلام! مدت ۱۲ سال و ۲ ماه از سال ۷۴ تا ۸۶ در قسمت ریسندگی شرکت مخمل وابریشم کاشان در یک قسمت و بایک عنوان شغلی که مشمول مشاِغل سخت است مشغول بوده ام. حالا پس از حدود ۲۹ سال بیمه پردازی برای پیوست سابقه مشاغل سخت به سوابق عادی مراجعه کرده ام تا با مجموع ۳۵ سال سابقه بازنشسته شوم. تامین اجتماعی کمتر از ۶ سال سوابق بنده را از سال ۷۴ تا ۸۰ تایید کرده است. با توجه به مدارکی که ارائه کرده ام اتفاقا بعضا فیشهای حقوقی بنده در همان سالهایی که تایید نشده از ۸۱ تا ۸۶ نشان از کسر مبلغی به عنوان بیمه مشاغل سخت از کارفرما دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ:باید مشخص شود به چه دلیلی تامین اجتماعی رای را نپذیرفته است. آیا رای اداره کار را در بازه زمانی فوق الذکر داشته اید؟ آیا عنوان شغلی تان در لیست بیمه با عنوان شغلی تان که مشاغل سخت و زیان آور گرفته اید یکسان است؟ آیا حق بیمه مشاغل سخت پرداخت شده است؟ باید علت را از تامین اجتماعی جویا شوید تا بتوانم بگویم چه کاری باید انجام دهید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر