تامین اجتماعی مقداری از سابقه مشاغل سخت را نپذیرفته است؟

 

احمد میرزایی: سلام! مدت ۱۲ سال و ۲ ماه از سال ۷۴ تا ۸۶ در قسمت ریسندگی شرکت مخمل وابریشم کاشان در یک قسمت و بایک عنوان شغلی که مشمول مشاِغل سخت است مشغول بوده ام. حالا پس از حدود ۲۹ سال بیمه پردازی برای پیوست سابقه مشاغل سخت به سوابق عادی مراجعه کرده ام تا با مجموع ۳۵ سال سابقه بازنشسته شوم. تامین اجتماعی کمتر از ۶ سال سوابق بنده را از سال ۷۴ تا ۸۰ تایید کرده است. با توجه به مدارکی که ارائه کرده ام اتفاقا بعضا فیشهای حقوقی بنده در همان سالهایی که تایید نشده از ۸۱ تا ۸۶ نشان از کسر مبلغی به عنوان بیمه مشاغل سخت از کارفرما دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ:باید مشخص شود به چه دلیلی تامین اجتماعی رای را نپذیرفته است. آیا رای اداره کار را در بازه زمانی فوق الذکر داشته اید؟ آیا عنوان شغلی تان در لیست بیمه با عنوان شغلی تان که مشاغل سخت و زیان آور گرفته اید یکسان است؟ آیا حق بیمه مشاغل سخت پرداخت شده است؟ باید علت را از تامین اجتماعی جویا شوید تا بتوانم بگویم چه کاری باید انجام دهید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/