پرداخت غرامت توسط بیمه حوادث انفرادی بیمه کوثر

 

حمید بهروز: سلام! درحین کار رباط صلیبی و مینیسک پاره شد. عمل کردم! می خواستم بدانم بیمه حوادث کوثر چقدر غرامت پرداخت می کند؟

پاسخ: اگر هر دو کامل پاره شده باشد مجموعا 16 درصد دیه دارد معادل 76 میلیون و 800 هزار تومان. اما بیمه های حوادث مبلغ ناچیزی بابت غرامت پرداخت می کنند. بیمه حوادث کوثر در صورتیکه از نوع انفرادی باشد فقط بابت نقص عضو غرامت پرداخت می کند و در غیر این صورت دیه ای پرداخت نمی شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/