دریافت حقوق همزمان از کمیته امداد و تامین اجتماعی

 

رضا: سلام آقای نصر! خسته نباشید! پدر بنده مستمری بگیر تامین اجتماعی است و حقوق حدقل10 روزه می گیرد.قبل از اینکه مستمری بگیر تامین اجتماعی بشود تحت پوشش کمیته بود. الان هم از تامین اجتماعی حقوق 10 روزه می گیرد  هم از کمیته!

1.     الان از کمیته تماس گرفته اند و گفته اند فیش حقوق تامین اجتماعی را به کمیته تحویل بده تا به کمیسیون کمیته تحویل بدهیم. حالا سوالم اینجاست: وظیفه کمیسون کمیته امداد چیست ؟ و آیا پدر بنده حقوق کمیته اش قطع می شود؟ وجریمه می شود ؟ و کلا روندش چگونه است لطفا توضیح بدهید؟

2.     از کمیته گفته اند فیش حقوق برای کمیته امداد از طرف تامین اجتماعی بیاورید.پدر بنده فیش حقوق ندارد .فقط ماهیانه833 هزار حقوق به کارت بانک رفاه واریز می شود و ما چگونه فیش حقوق بیاوریم. پدر بنده 6 سال سابقه داشت و 4 سال دیگر را به صورت یکجا خریدیم تا 10 سال شد. لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنیم که مشکلی پیش نیاید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ:

1.     در مورد قطع حقوق کمیته امدام بررسی می کند. احتمالا حقوقش قطع می شود ولی جریمه نمی شوید.

2.     باید از طریق سایت تامین اجتماعی فیش بگیرید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر