دریافت حقوق همزمان از کمیته امداد و تامین اجتماعی

 

رضا: سلام آقای نصر! خسته نباشید! پدر بنده مستمری بگیر تامین اجتماعی است و حقوق حدقل10 روزه می گیرد.قبل از اینکه مستمری بگیر تامین اجتماعی بشود تحت پوشش کمیته بود. الان هم از تامین اجتماعی حقوق 10 روزه می گیرد  هم از کمیته!

1.     الان از کمیته تماس گرفته اند و گفته اند فیش حقوق تامین اجتماعی را به کمیته تحویل بده تا به کمیسیون کمیته تحویل بدهیم. حالا سوالم اینجاست: وظیفه کمیسون کمیته امداد چیست ؟ و آیا پدر بنده حقوق کمیته اش قطع می شود؟ وجریمه می شود ؟ و کلا روندش چگونه است لطفا توضیح بدهید؟

2.     از کمیته گفته اند فیش حقوق برای کمیته امداد از طرف تامین اجتماعی بیاورید.پدر بنده فیش حقوق ندارد .فقط ماهیانه833 هزار حقوق به کارت بانک رفاه واریز می شود و ما چگونه فیش حقوق بیاوریم. پدر بنده 6 سال سابقه داشت و 4 سال دیگر را به صورت یکجا خریدیم تا 10 سال شد. لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنیم که مشکلی پیش نیاید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ:

1.     در مورد قطع حقوق کمیته امدام بررسی می کند. احتمالا حقوقش قطع می شود ولی جریمه نمی شوید.

2.     باید از طریق سایت تامین اجتماعی فیش بگیرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/