درخواست دریافت مستمری پدر

 

سمیه یوسفی: با سلام! من پدرم ۳ماهه فوت کرده و مجرد هستم و به دلیل اینکه شاغل بودم تحت کفالت پدرم نبودم و تا پایان اسفند شاغل بودم. می خواستم ببینم اگر با نامه کارفرما و درخواست کتبی برگردم به کفالت پدرم بخشی از حقوق پدرم را به من می دهند یا در هرصورت فقط به مادرم تعلق می گیرد؟

پاسخ:با نامه کارفرما نمی توانید به کفالت پدر برگردید. باید چند ماه از کار بیرون بیایید و درآمدی نداشته باشید و سپس درخواست دهید تا تحت پوشش قرار گیرید. حداقل 3 تا 6 ماه طول می کشد. اگر تحت کفالت قرار بگیرید به نسبت یک به دو حقوق تان بین شما و مادرتان تقسیم می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/