به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بهترین بیمه تامین اجتماعی

 

سلام! سال نو مبارک ! ۳۰ سالمه! خدمت سربازی انجام دادم. الان بیمه درمانی نیروهای مسلح زیر نظر پدرم دارم. حدود دو سال قبل ، مدت خیلی کوتاهی شرکتی مشغول شدم. بعد از انجام معاینات پزشکی شماره بیمه برایم ثبت شد و دفترچه درمانی صادر شد ( خیلی کوتاه شاید حدود ۲ ماه) . بعد از اون جایی مشغول نبودم و بیمه تامین اجتماعی نیستم. الان چه کنم ؟

بر فرض مثال  از  یک سال دیگه زیر نظر شرکتی برام بیمه رد بشه ! این تایمی که بیمه نبودم رو چطور پُر کنم ؟دوره خدمت سربازی رو چطور اضافه کنم ؟ شنیدم هزینه بیمه خویش فرما خیلی بالاست. برای من که درآمد محدودی دارم و الان زیر نظر شرکتی مشغول نیستم ، پرداخت حق بیمه فوق العاده سخته! چه کنم ؟لطفا راهنمایی کنید؟!     ممنونم؟

پاسخ: زمانی که بیمه نبوده اید را اگر جایی مشغول به کار نبوده اید نمی توانید پر کنید. بابت خدمت سربازی با پرداخت 7 درصد حداقل حقوق و دستمزد هر سال که امسال حدود 190 هزار تومان است می توانید سابقه بیمه تان را اضافه کنید. اگر مجردید خودتان را بیمه حرف و مشاغل 12 درصد کنید . از همه ارزان تر است.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401