سن بازنشستگی زنان در دانشگاه علوم پزشکی

 

صدقه هاشمی: خانمی 53 ساله هستم با 25 سال سابقه خدمت در دانشگاه علوم پزشکی. 7 سال اول قراردادی و بقیه رسمی! بیمه تامین اجتماعی هستم. می خواسم درخواست بازنشستگی بدهم ولی تامین اجتماعی میگه باید 55 سال سن داشته باشی. من همیشه فکر می کردم شرایط تامین اجتماعی بهتر از خدمات درمانی است. همکارای دیگه که خدمات درمانی بودند با 25 سال سابقه بازنشست شدند ولی من هیچ! می خواسم ببینم چه راه حلی پیشنهاد می کنید حقیقتا دیگه توان ادامه کار ندارم. سپاس؟

پاسخ:همکارن خود تامین اجتماعی اگر خانم باشند می توانند با 25 سال بازنشسته شوند. شما همانند بیمه شده عادی تامین اجتماعی هستید. اگر در مشاغل مشمول قانون کار بودید با 42 سال سن و 20 سال سابقه می شد بازنشسته شوید. الان راهی به نظر نمی رسد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/