شکایت برای حق بیمه سال های قدیمی

 

عزیزالله بیگدلو: سلام! من سال ۷۹ برای یک شرکت پیمانکاری بنام توان فراگیر کار می کردم که خود این شرکت پروژه را از یک شرکت دیگر بنام اروند راه گرفته بود که پروژه دولتی برق بود که فقط شرکت باید اسم من رو رد می کرد. از حدود ۵ سال کارکرد تقریبا ۱۵ماه رد کرده است. البته آخرین سال رو رد کرده و اولین سالهای کارکرد من رو رد نکرده و اون موقع ها فیش حقوقی ما نداشتیم و دفترچه بیمه هم نداشتیم و تسویه دستی بود و از ما امضا می گرفتند. الان هم شرکت توان فراگیر منحل شده و مدیران و مالکین اون هم فوت کرده اند. من برای بدست آوردن حقم چکار می توانم بکنم لطفا من را راهنمایی کنید؟

پاسخ: باید مدارکی ارائه کنید که برای انها کار کرده اید و بر علیه وراث کارفرما شکایت کنید. اگر نگویم محال کار بسیار سختی است.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر