شکایت برای حق بیمه سال های قدیمی

 

عزیزالله بیگدلو: سلام! من سال ۷۹ برای یک شرکت پیمانکاری بنام توان فراگیر کار می کردم که خود این شرکت پروژه را از یک شرکت دیگر بنام اروند راه گرفته بود که پروژه دولتی برق بود که فقط شرکت باید اسم من رو رد می کرد. از حدود ۵ سال کارکرد تقریبا ۱۵ماه رد کرده است. البته آخرین سال رو رد کرده و اولین سالهای کارکرد من رو رد نکرده و اون موقع ها فیش حقوقی ما نداشتیم و دفترچه بیمه هم نداشتیم و تسویه دستی بود و از ما امضا می گرفتند. الان هم شرکت توان فراگیر منحل شده و مدیران و مالکین اون هم فوت کرده اند. من برای بدست آوردن حقم چکار می توانم بکنم لطفا من را راهنمایی کنید؟

پاسخ: باید مدارکی ارائه کنید که برای انها کار کرده اید و بر علیه وراث کارفرما شکایت کنید. اگر نگویم محال کار بسیار سختی است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر