انتقال سابقه از کشوری به تامین اجتماعی

 

علی م: درود! من از سال ۱۳۵۱ تا پایان ۱۳۵۸ سابقه خدمت در آموزش و پرورش را دارم و در ۱۳۵۸ مشمول پاکسازی نیروی انسانی شدم و از کار برکنار شدم ولی در این مدت بیمه خدمات درمانی بودم و سنواتم را نگرفتم و از سال ۱۳۶۵ بیمه تامین اجتماعی بوده ام که با بیست سال باز نشست شدم. الان هم بر مبنای بیست سال خدمت حقوق باز نشستگی دریافت می کنم. آیا الان می توانم تفاوت حق بیمه دوره خدمت در آموزش و پرورش را پرداخت و سابقه آموزش و پرورش را به سابقه تامین اجتماعی اضافه شود که حقوق دریافتی باز نشستگیم بر مبنای ۲۷ سال محاسبه گردد ، اگر پاسخ مثبت است باید چطور اقدام کنم . ممنون؟

پاسخ: بله! از نظر قانونی می توانید و مشکلی ندارد. البته معمولا بعد از بازنشستگی تامین اجتماعی ایرادهایی را می گیرد ولی ایرادهایی بدون دلیل است و از طریق دیوان عدالت اداری می توان در این زمینه رای مثبت گرفت . اگر بخواهید ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر