انتقال سابقه از کشوری به تامین اجتماعی

 

علی م: درود! من از سال ۱۳۵۱ تا پایان ۱۳۵۸ سابقه خدمت در آموزش و پرورش را دارم و در ۱۳۵۸ مشمول پاکسازی نیروی انسانی شدم و از کار برکنار شدم ولی در این مدت بیمه خدمات درمانی بودم و سنواتم را نگرفتم و از سال ۱۳۶۵ بیمه تامین اجتماعی بوده ام که با بیست سال باز نشست شدم. الان هم بر مبنای بیست سال خدمت حقوق باز نشستگی دریافت می کنم. آیا الان می توانم تفاوت حق بیمه دوره خدمت در آموزش و پرورش را پرداخت و سابقه آموزش و پرورش را به سابقه تامین اجتماعی اضافه شود که حقوق دریافتی باز نشستگیم بر مبنای ۲۷ سال محاسبه گردد ، اگر پاسخ مثبت است باید چطور اقدام کنم . ممنون؟

پاسخ: بله! از نظر قانونی می توانید و مشکلی ندارد. البته معمولا بعد از بازنشستگی تامین اجتماعی ایرادهایی را می گیرد ولی ایرادهایی بدون دلیل است و از طریق دیوان عدالت اداری می توان در این زمینه رای مثبت گرفت . اگر بخواهید ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/