اعتراض به رای دیه

 

محمد: سلام خسته نباشید! بنده به عنوان کارگر تو ساختمان مشغول کار بودم که دچار حادثه شدم و جفت پاهام شکست و همکارم هم که کارگر بود فوت کرد. طی مراحل کارشناسی و دادگاه بنده رو 17درصد محکوم به پرداخت دیه کرده است.

دادخواست اعسار دادم که دادگاه ابلاغیه داده است. دادگاه نامبرده را متمکن به پرداخت به نحو اقساط می داند با این توضیح که 7 درصد دیه کامل را به صورت یکجا و هر ماه نیم درصد دیه کامل در حق خواندگان به نسبت سهم ایشان تا استهلاک کامل محکوم به دادنامه صدرالاشعار پرداخت نماید.

توضیح اینکه صدور حکم بر تقسیط محکوم به مانع استیفای بخش اجرا نشده آن اموالی که از خواهان به دست می آید نمی باشد. و ظرف مهلت 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی ! ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

پاسخ:رای خوبی است. البته ظاهرا در فوت ایشان نقش داشته اید که دیه برایتان تعین کرده اند. به نظر من تجدید نظر خواهی نکنید.

 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر