اعتراض به رای دیه

 

محمد: سلام خسته نباشید! بنده به عنوان کارگر تو ساختمان مشغول کار بودم که دچار حادثه شدم و جفت پاهام شکست و همکارم هم که کارگر بود فوت کرد. طی مراحل کارشناسی و دادگاه بنده رو 17درصد محکوم به پرداخت دیه کرده است.

دادخواست اعسار دادم که دادگاه ابلاغیه داده است. دادگاه نامبرده را متمکن به پرداخت به نحو اقساط می داند با این توضیح که 7 درصد دیه کامل را به صورت یکجا و هر ماه نیم درصد دیه کامل در حق خواندگان به نسبت سهم ایشان تا استهلاک کامل محکوم به دادنامه صدرالاشعار پرداخت نماید.

توضیح اینکه صدور حکم بر تقسیط محکوم به مانع استیفای بخش اجرا نشده آن اموالی که از خواهان به دست می آید نمی باشد. و ظرف مهلت 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی ! ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

پاسخ:رای خوبی است. البته ظاهرا در فوت ایشان نقش داشته اید که دیه برایتان تعین کرده اند. به نظر من تجدید نظر خواهی نکنید.

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر