اعتراض به رای دیه

 

محمد: سلام خسته نباشید! بنده به عنوان کارگر تو ساختمان مشغول کار بودم که دچار حادثه شدم و جفت پاهام شکست و همکارم هم که کارگر بود فوت کرد. طی مراحل کارشناسی و دادگاه بنده رو 17درصد محکوم به پرداخت دیه کرده است.

دادخواست اعسار دادم که دادگاه ابلاغیه داده است. دادگاه نامبرده را متمکن به پرداخت به نحو اقساط می داند با این توضیح که 7 درصد دیه کامل را به صورت یکجا و هر ماه نیم درصد دیه کامل در حق خواندگان به نسبت سهم ایشان تا استهلاک کامل محکوم به دادنامه صدرالاشعار پرداخت نماید.

توضیح اینکه صدور حکم بر تقسیط محکوم به مانع استیفای بخش اجرا نشده آن اموالی که از خواهان به دست می آید نمی باشد. و ظرف مهلت 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی ! ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

پاسخ:رای خوبی است. البته ظاهرا در فوت ایشان نقش داشته اید که دیه برایتان تعین کرده اند. به نظر من تجدید نظر خواهی نکنید.

 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر