شرایط دریافت بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

 

مرجان شارقی: شرکتی مشغول به کار هستم که رئیس هیئت مدیره آن قنادی رو تاسیس کرده که به دلیل شرایط کرونا منحل شده و از طرفی شرکت از نظر بیمه به مشکل خورده بود و بیمه من چند ماهی ( فعلا 5 ماه) از قنادی رد میشده که قنادی رو منحل کردند و شرکت رو هم می خواهند منحل کنند.

بیمه فروردین ماه من هنوز رد نشده ولی قراره رد بشه و اردیبهشت ماهم را با شک و تردید می گویند احتمالا رد کنند که اگر رد کنند میشه 6 الی 7 ماه سابقه بیمه از قنادی! من کلا 3 سال سابقه بیمه دارم که 5 ماهش مربوط به قنادیه که اگرفروردین و اردیبهشت هم رد بشود که به این 3 سال اضافه می شود و چون روی بیمه ام حساسم و دوست ندارم وقفه ای ایجاد بشود بهترین راه برای من چیست؟ ایا می توانم برای بیمه بیکاری اقدام کنم با وجود این سابقه یا اینکه برای بیمه خویش فرمایی اقدام کنم لطفا راهنماییم کنید مرسی؟

پاسخ:چون سابقه بیمه تان از قنادی کمتر از یک سال است بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد. بهتر است برای بیمه خویش فرمایی اقدام نمایید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/