شرایط دریافت بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

 

مرجان شارقی: شرکتی مشغول به کار هستم که رئیس هیئت مدیره آن قنادی رو تاسیس کرده که به دلیل شرایط کرونا منحل شده و از طرفی شرکت از نظر بیمه به مشکل خورده بود و بیمه من چند ماهی ( فعلا 5 ماه) از قنادی رد میشده که قنادی رو منحل کردند و شرکت رو هم می خواهند منحل کنند.

بیمه فروردین ماه من هنوز رد نشده ولی قراره رد بشه و اردیبهشت ماهم را با شک و تردید می گویند احتمالا رد کنند که اگر رد کنند میشه 6 الی 7 ماه سابقه بیمه از قنادی! من کلا 3 سال سابقه بیمه دارم که 5 ماهش مربوط به قنادیه که اگرفروردین و اردیبهشت هم رد بشود که به این 3 سال اضافه می شود و چون روی بیمه ام حساسم و دوست ندارم وقفه ای ایجاد بشود بهترین راه برای من چیست؟ ایا می توانم برای بیمه بیکاری اقدام کنم با وجود این سابقه یا اینکه برای بیمه خویش فرمایی اقدام کنم لطفا راهنماییم کنید مرسی؟

پاسخ:چون سابقه بیمه تان از قنادی کمتر از یک سال است بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد. بهتر است برای بیمه خویش فرمایی اقدام نمایید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر