شرایط دریافت بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

 

مرجان شارقی: شرکتی مشغول به کار هستم که رئیس هیئت مدیره آن قنادی رو تاسیس کرده که به دلیل شرایط کرونا منحل شده و از طرفی شرکت از نظر بیمه به مشکل خورده بود و بیمه من چند ماهی ( فعلا 5 ماه) از قنادی رد میشده که قنادی رو منحل کردند و شرکت رو هم می خواهند منحل کنند.

بیمه فروردین ماه من هنوز رد نشده ولی قراره رد بشه و اردیبهشت ماهم را با شک و تردید می گویند احتمالا رد کنند که اگر رد کنند میشه 6 الی 7 ماه سابقه بیمه از قنادی! من کلا 3 سال سابقه بیمه دارم که 5 ماهش مربوط به قنادیه که اگرفروردین و اردیبهشت هم رد بشود که به این 3 سال اضافه می شود و چون روی بیمه ام حساسم و دوست ندارم وقفه ای ایجاد بشود بهترین راه برای من چیست؟ ایا می توانم برای بیمه بیکاری اقدام کنم با وجود این سابقه یا اینکه برای بیمه خویش فرمایی اقدام کنم لطفا راهنماییم کنید مرسی؟

پاسخ:چون سابقه بیمه تان از قنادی کمتر از یک سال است بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد. بهتر است برای بیمه خویش فرمایی اقدام نمایید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر