توقیف اموال کارفرما توسط تامین اجتماعی

 

بهروز: برای تعاونی ما در ارومیه از طرف اجراییات بیمه برای سالهای قبل و اخیرا ۹۷ احکام قطعی صادر شده که تعاونی به یکی اعتراض کرده ولی بقیه سالها قطعی است و تعاونی در حال حاضر امکان پرداخت ندارد. توقیف اموال کارفرما شامل چه کسانی از هیئت مدیره است و این توقیف از اموال شخصی است با اموال شرکت است.یعنی همه شامل مدیرعامل و رییس هیئت مدیره و نایب رییس و بقیه اعضای هییت مدیره توقیف اموال می شوند یا فقط مدیرعامل و رییس هییت مدیره را؟ آیا اگر اموال خود را به نام خانواده یا بستگان خود نمابیم خطری تهدید میکند؟ ممنون از راهنمایی شما؟

پاسخ: ابتدا اموال شرکت توقیف می شود و بعد اموال شخصی. از مدیرعامل شروع می شود تا بقیه اعضاء سهامدار. بابت اموالی که به اسم بستگان کنید مشکلی پیش نمی آید مگر اینکه تامین اجتماعی از دادگستری حکم فسخ انتقال اموال شما را بگیرد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر