توقیف اموال کارفرما توسط تامین اجتماعی

 

بهروز: برای تعاونی ما در ارومیه از طرف اجراییات بیمه برای سالهای قبل و اخیرا ۹۷ احکام قطعی صادر شده که تعاونی به یکی اعتراض کرده ولی بقیه سالها قطعی است و تعاونی در حال حاضر امکان پرداخت ندارد. توقیف اموال کارفرما شامل چه کسانی از هیئت مدیره است و این توقیف از اموال شخصی است با اموال شرکت است.یعنی همه شامل مدیرعامل و رییس هیئت مدیره و نایب رییس و بقیه اعضای هییت مدیره توقیف اموال می شوند یا فقط مدیرعامل و رییس هییت مدیره را؟ آیا اگر اموال خود را به نام خانواده یا بستگان خود نمابیم خطری تهدید میکند؟ ممنون از راهنمایی شما؟

پاسخ: ابتدا اموال شرکت توقیف می شود و بعد اموال شخصی. از مدیرعامل شروع می شود تا بقیه اعضاء سهامدار. بابت اموالی که به اسم بستگان کنید مشکلی پیش نمی آید مگر اینکه تامین اجتماعی از دادگستری حکم فسخ انتقال اموال شما را بگیرد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر