توقیف اموال کارفرما توسط تامین اجتماعی

 

بهروز: برای تعاونی ما در ارومیه از طرف اجراییات بیمه برای سالهای قبل و اخیرا ۹۷ احکام قطعی صادر شده که تعاونی به یکی اعتراض کرده ولی بقیه سالها قطعی است و تعاونی در حال حاضر امکان پرداخت ندارد. توقیف اموال کارفرما شامل چه کسانی از هیئت مدیره است و این توقیف از اموال شخصی است با اموال شرکت است.یعنی همه شامل مدیرعامل و رییس هیئت مدیره و نایب رییس و بقیه اعضای هییت مدیره توقیف اموال می شوند یا فقط مدیرعامل و رییس هییت مدیره را؟ آیا اگر اموال خود را به نام خانواده یا بستگان خود نمابیم خطری تهدید میکند؟ ممنون از راهنمایی شما؟

پاسخ: ابتدا اموال شرکت توقیف می شود و بعد اموال شخصی. از مدیرعامل شروع می شود تا بقیه اعضاء سهامدار. بابت اموالی که به اسم بستگان کنید مشکلی پیش نمی آید مگر اینکه تامین اجتماعی از دادگستری حکم فسخ انتقال اموال شما را بگیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر