اعتراض به نظریه کارشناس دادگستری

 

سلام ببخشید باز مزاحمتون شدم امروز رفتم کلانتری گفت ۷۰ درصد تقصیر شمارو نوشته بودن ۳۰ درصد کارفرمارو و بار دوم سه نفره که کارفرما اعتراض کرده بود و به ما کلانتری برعکس گفته بود رضایت داده بودیم کردن ۷۵درصد تقصیر ما ۲۵درصد تقصیر کارفرما من کجا میتونم شکایت کنم اخه قبل از مشعل شمعکی که گذاشته بودن نه فلکه ای داشت نه قطع کنی مستقیم گاز میرفت تنور حتی شاهد هم دارم که به ایشون هر روز تذکر دادیم که عوض کنن ولی فردا فردا کردن و این حادثه پیش اومد در واقع ۱۰۰درصد تقصیر کارفرما بود ولی در حق بنده نامردی شده و نمیدونم چیکار کردن تورو خدا یه راهنمایی کنین من بازم اعتراض کردم که دفعه اولم ۷۰درصد تقصیر کارفرمارو رضایت دادم رفته دادسرا جواب نمیدونم چی بیاد قبل اون هیچ کاری نمیتونم بکنم هیچ جا نمیتونم شکایت یا کارشناس بگیرم و جواب رو دادسرا بفرستم که حق خوری شده این وسط؟

پاسخ: باید شما هم به این رای اعتراض کنید. چه شورای حل اختلاف باشد و چه دادگاه! احتمالا موضوع در کمیته 5 نفره بررسی شود. کلا هر کسی اعتراض کند رای به نفع وی می چرخد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/