درخواست ازکارافتادگی برای دریافت مستمری جزئی

 

اسفندیاری: سلام! خسته نباشید! 2سوال در مورد کار افتادگی تامین اجتماعی از خدمتتون دارم:

1.     با63 درصد کارافتادگی درحادثه کار با 9 سال بیمه پردازی کارگران ساختمانی چقدر مستمری تعلق می گیرد.(حدودی هم بگویید ممنون)

2.     برای شکستگی ساق پا(درشت نی و نازک نی)که درقسمت درشت نی پلاتین گذاری شده است و بعد از گرفتن نوار عصب و عضله، درگیری عضله در قسمت ساق پا دارم و بعد از گرفتن ام آر آی در گزارش آمده که دیسک خفیف دارم که درحادثه کار کمرم هم آسیب دیده و در گزارش بازرس تامین اجتماعی نیز هست و فتق عضله ساق نیز دارم. برای این مشکل پا و کمر چند درصد کار افتادگی تعلق می گیرد.خسته نباشید.ممنون؟

پاسخ:

1.     حدود 700 هزار تومان مستمری تعلق می گیرد.

2.     در بترین حالت 10 درصد ازکارافتادگی تعلق می گیرد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر