درخواست ازکارافتادگی برای دریافت مستمری جزئی

 

اسفندیاری: سلام! خسته نباشید! 2سوال در مورد کار افتادگی تامین اجتماعی از خدمتتون دارم:

1.     با63 درصد کارافتادگی درحادثه کار با 9 سال بیمه پردازی کارگران ساختمانی چقدر مستمری تعلق می گیرد.(حدودی هم بگویید ممنون)

2.     برای شکستگی ساق پا(درشت نی و نازک نی)که درقسمت درشت نی پلاتین گذاری شده است و بعد از گرفتن نوار عصب و عضله، درگیری عضله در قسمت ساق پا دارم و بعد از گرفتن ام آر آی در گزارش آمده که دیسک خفیف دارم که درحادثه کار کمرم هم آسیب دیده و در گزارش بازرس تامین اجتماعی نیز هست و فتق عضله ساق نیز دارم. برای این مشکل پا و کمر چند درصد کار افتادگی تعلق می گیرد.خسته نباشید.ممنون؟

پاسخ:

1.     حدود 700 هزار تومان مستمری تعلق می گیرد.

2.     در بترین حالت 10 درصد ازکارافتادگی تعلق می گیرد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/